tieto stránky používajú cookies, pre skvalitňovanie obsahu.
-25% Karlssonovci - ZÁHADA NA OSTROVE

Vydanie knihy podporil Fond na podporu umenia


Júlia, Daniela, Sven a Alex sú príbuzní. Letné prázdniny majú stráviť u tety Fridy na jej ostrovčeku pri pobreží južného Švédska. Bratranci a sesternice sa tešia na krásne týždne plné kúpania, leňošenia a dobrého jedla, čo im bude pripravovať Alex, ktorý túži byť šéfkuchárom.

Čoskoro sa však na ostrove začnú diať záhadné udalosti. Miznú veci z domu a v noci sa ozývajú čudesné zvuky. Kto je tá strašidelná postava, ktorá akoby sa vznášala nad zemou? Ako môže niekto prejsť po pieskovej pláži, a nezanechať nijaké stopy? A kto je tá čierna postava, ktorú zazrú na skalnatom brale?

Júlia (12 rokov). Knihomoľka a miluje internet. Je si trošku neistá, zdá sa jej, že je priveľmi vysoká. Pokúša sa dozerať na svoju mladšiu sestru, čo je takmer nemožné.

Daniela (9 rokov). Je Júliina mladšia sestra. Prezývajú ju Včielka, lebo je malá, má okrúhle bruško a celý čas poletuje a šteboce. Zbožňuje dobré jedlo a svojho bratranca Alexa.

Sven (11 rokov). Má dlhé vlasy, je trochu ostýchavý, vie kývať ušami, ale nerád sa predvádza, zato veľmi rád kreslí. Najlepšie si rozumie s Júliou.

Alex (12 rokov). Žije vo Francúzsku, chce sa stať slávnym kuchárom s vlastným televíznym programom, miluje varenie. Je odvážny, dobre jazdí na koni. Kedy-tedy sa vie poriadne rozčertiť.


Rok vydania: 2019

Rozmery: 145x205mm

Počet strán: 160

Väzba: tvrdá

Preklad: Teodora Chmelová

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Karlssonovci - ZÁHADA NA OSTROVE

  • Kód produktu: Karlssonovci - ZÁHADA NA OSTROVE
  • Dostupnosť: Skladom
  • ISBN: 978-80-89956-65-4
  • Autor: Mazetti Katarina
  • 13,99€
  • 10,49€
  • Bez DPH: 9,54€