tieto stránky používajú cookies, pre skvalitňovanie obsahu.
-25% Ako myšiak Félix zachránil Vianoce

Neodolateľná rozprávka z pera obľúbeného autora detských knižiek Alexa T. Smitha sa už teraz bezpochyby zaradila medzi súčasné vianočné klasiky. Nielen vďaka rozkošnému a pútavému príbehu, ale i vďaka krásnym ilustráciám, ktoré sú tiež autorovým dielom.

Félix je nebojácny, no veľmi hladný a uzimený myšiak, ktorý sa túla predvianočnými ulicami mesta a hľadá si teplý a bezpečný úkryt. Cestu mu však znenazdajky prekríži zvláštny malý predmet. Je to obálka, v ktorej sa skrýva list pre Santa Klausa. Ako to, že si len tak poletuje vzduchom? Mal by byť predsa na Severnom póle, inak ostane jeho pisateľ, chlapec Oliver, bez darčekov. A tak sa Félix podujme na dôležitú misiu. Ako neskôr zistí, nebude to len dobrodružstvo, ale aj skúška odvahy a pevnej vôle. Podarí sa mu dôjsť do cieľa a zachrániť Vianoce? 

Knižka je výnimočná aj svojou nezvyčajnou formou, ktorá sa podobá adventnému kalendáru. No namiesto okienok sa pred vami otvára dvadsaťštyri a pol kapitol, ktoré okrem milej a napínavej dejovej línie ponúkajú aj množstvo kreatívnych nápadov a návodov, ako si spestriť čas adventu - napríklad výrobou darčekov, blahoželaní a dekorácií či pečením koláčikov. Jej čítanie sa rýchlo stane rodinnou tradíciou a budete po nej siahať každý ďalší rok.


Rok vydania: 2022
Rozmery: 200 x 250 mm
Počet strán: 176
Vázba: tvrdá väzba
Ilustrácie: Alex T. Smith
Preklad: Jela Krajčovič

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Ako myšiak Félix zachránil Vianoce

  • Kód produktu: Ako myšiak Félix zachránil Vianoce
  • Dostupnosť: Skladom
  • ISBN: 978-80-8219-093-2
  • Autor: Smith T. Alex
  • 18,99€
  • 14,24€
  • Bez DPH: 12,95€